logo

Bieg sztafetowy: X x 1km

Miejsce: Poddębice, Ogród Zmysłów

Data i godzina startu: 13 października 2016 r., godz 12:00

Data i godzina mety: 14 października 2016 r, godz 12:00

Opłaty startowe:  15 zł za 1 kilometr / kilometry może kupić każdy- także osoby nie biegnące- (każdy zakupiony kilometr zostanie „wybiegany” przez biegaczy z Poddębickiego Klubu Biegacza Zdyszani.pl oraz uczniów i nauczycieli LO w Poddębicach)

każde zakupione 4 KILOMETRY = 1 GODZINA TERAPII


Cel:

Zbiórka środków finansowych na terapie dzieci dotkniętych autyzmem i zespołem aspergera – podopiecznych Fundacji Obudzić Zmysły.


Opis:

Tegorocznym celem akcji jest  wsparcie Fundacji Obudzić Zmysły w sfinansowaniu zajęć terapeutyczno-dydaktycznych dla dzieci dotkniętych autyzmem i zespołem aspergera. W trakcie terapii podopieczni fundacji mają szansę rozwoju podstawowych umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w otaczającym je świecie, choćby takich jak sprawne komunikowanie się z otoczeniem.

 

Chcąc wesprzeć ich finansowo organizujemy bieg- dość nietypowy- bo trwać będzie aż 24 godziny.
W czasie 24 godzin zgłoszeni biegacze Klubu Zdyszani. pl oraz uczniowie Liceum pokonają dystans…. No właśnie… to zależy OD CIEBIE!
. Każdy, kto zakupi kilometr poprzez dokonanie wpłaty na wskazany rachunek bankowy zwiększa dystans, któremu czoła muszą stawić biegacze.(1 km=15 zł).
Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę biec razem z nami- serdecznie zapraszamy- wystraczy zapłacić za każdy „wybiegany”kilometr i bawić się razem z nami.
Przewidzieliśmy także atrakcję na tych, w których drzemie duch rywalizacji. Lista 5 firm lub osób prywatnych, którzy zakupią największą ilość kilometrów zostanie wyróżniona i nagrodzona w sposób szczególny.
Całość imprezy odbędzie się w poddebickim Ogrodzie Zmysłów. Piękna sceneria i oświetlony ogród doda uroku naszym zmaganiom również nocą.

„Maraton 24 H”  to niezwykła impreza biegowa, której częścią może być każdy- zarówno ten, kto kocha bieganie, jak i osoby, które nigdy nie miały na nogach sportowych butów.